KARRIER

SZERVIZTECHNIKUS

A Grintech Kft. – mint a Hyundai Wia CNC szerszámgépek magyarországi márkaképviseleteként célunk az innovációban élenjáró technológiák követése és azok elterjesztése a hazai piacon.

Csapatunk bővítése céljából keressük új Szerviztechnikus kollégánkat!

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC forgácsoló berendezések javítása, karbantartása az ország egész területén
  • Hibakeresés, állapotfelmérés
  • Opciók utóbeépítése, átalakítás
  • Ügyfelekkel való rendszeres egyeztetés telefonon és személyesen
  • Új CNC szerszámgépek beüzemelésének előkészítése
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése (GSIS rebdszerben), nyomon követése, leltára, felügyelete
  • Árajánlat készítés
  • Hatékony munkaszervezés
  • Folyamatban lévő projektek vezetése, optimalizálása
  • Ügyfélproblémák magas szintű kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Fanuc és/vagy Siemens vezérlők ismerete
  • Automatizált berendezések vezérlésének ismerete
  • Villamos, pneumatikai és hidraulikai rajzok ismerete
  • Hajlandóság dokumentációk, nyilvántartások kezelésére
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Munkájára, környezetére jellemző precizitás
  • Utazási hajlandóság
  • Jó szervezőkészség
  • Udvarias ügyfélkezelés
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos, energikus, határozott fellépés
  • Munkafolyamatok magas szintű ismerete
  • Több éves szervizes tapasztalat
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány
  • Alapszintű angol nyelvtudás (társalgási szint)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú karrier
  • Szakmai fejlődés
  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon
  • Céges autó biztosítása a munkavégzéshez

A munkavégzés helye: Törökbálinti központtal országosan